RSS

Blog

JE LESNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLA NEBO LESNÍ KLUB TA SPRÁVNÁ VOLBA?
Milí rodiče, přemýšlíte o tom, zda dát svoje dítě do lesní mateřské školy či lesního klubu? Jaké máte možnosti? Na co byste se měli zaměřit? Jaká to s sebou přináší pozitiva? Negativa?... Pokusíme se tyto důležité otázky zodpovědět.
SPORTUJEME S KAFOMETÍKEM

Celé jaro bylo omezeno sportování. Je potřeba to dohnat, protáhnout si tělo.

Přesně prvního dubna jsme vydali desátý díl z řady publikací KAFOMETÍK, zaměřený na sport. Pomůže vám v nastávajících letních měsících děti zabavit, rozhýbat a možná i nadchnout pro aktivní sportování. Zažijete s ním sp...

Tip k předčtenářské gramotnosti
Pohádkový kufřík je skvělý pomocník na cestě k předčtenářské gramotnosti
Ve webinářích DVPP pokračujeme (šablony)
Webinářů se můžete účastnit i během května a června.
Podpora šablon OP VVV
INFRÁČEK.CZ Vám přináší přehled produktů, které mohou školy a učitelé zakoupit z finančních prostředků v rámci tzv. ŠABLON – zjednodušených projektů z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.
Pravidla soutěže na Facebooku
Soutěžte s námi na Facebooku o poukazy na nákup v hodnotě 1.000 Kč!
Vzdělávání pedagogů (DVPP) ve formě webinářů
Připravili jsme nabídku on-line vzdělávání DVPP ve formě webinářů!
Cviky na doladění základních vývojových potřeb
V mnoha knížkách zaměřených na psychologii dítěte a jeho vývoj jste mohli narazit na pojem základní sociální potřeby nebo Pesso-Boyden teorie. Aby vývoj dítěte probíhal bez výraznějších potíží, je potřeba uspokojovat adekvátně pět základních vývojových potřeb. Jak uvádí ve svém příspěvku „Agresivní, hyperaktivní a hypoaktivní dítě v MŠ“ PaedDr. Zdeněk Martínek, jejich neuspokojením, popř. přeuspokojením může být způsobena také hyperaktivita a hypokativita.
Infráčkovi novinky
Rok 2019 byl v našem nakladatelství pestrý a bohatý na nové metodické materiály a didaktické pomůcky. Přinášíme Vám přehled všech novinek, které jsme pro Vás letos připravili.
KAFOMET je stále populární. Zapojte se do jeho tvorby
Nejznámější a nejtradičnější publikací našeho nakladatelství je KAFOMET – KAtalog FOrem a METod. Tuto metodickou publikaci používají učitelé základních a mateřských škol v celé České republice i v zahraničí. Dělíte se o své zkušenosti a praktické náměty s dalšími kolegy, kteří se KAFOMETem inspirují.
Filters
Sort
display