Doprava zdarma  Při objednávce nad 1 500 Kč doprava zdarma.

RSS

Blog

Vánoce s infráčkem - tip na kreativní tvoření
Kreativní tvoření je důležité pro vývoj dětí. Prostřednictvím umění komunikují se sebou samými, ale také s ostatními lidmi. Dítě je při předvádění svých “výtvarných prací" expresivnější a sociálnější.
Jak rozvíjet grafomotoriku a psaní
Grafomotorické dovednosti se týkají schopnosti dítěte vyjádřit se prostřednictvím čmárání, kreslení, psaní či malování. Tímto způsobem si dítě začíná osvojovat kreslířské a psací dovednosti, učí se správným pohybům ruky a paže. Nejdříve dítě dělá různé tahy, ze kterých se pak stanou písmena a obrazy.
Sbírka pro Elinku skončila
Sbírka pro Elinku skončila, vybrali jsme téměř 90 tisíc korun, které jsme odeslali na její transparentní účet. Všem zákazníkům moc děkujeme za objednávky na našem e-shopu, které měly hlubší smysl.
Vánoce s infráčkem - tip na stavebnice
V tomto týdnu pro vás vybíráme stavebnice, a to nejen pro nejmenší děti, předškoláky a školáky, ale také pokročilejší a sofistikovanější stavebnice pro vědátory, kteří prahnou po experimentech a pokusech.
Vánoce s infráčkem - tip na naučné hry
Nenechávejte vše na poslední chvíli! Začněte přemýšlet o vánočních dárcích pro děti co nejdříve. Na vašem výběru záleží. V tomto týdnu pro vás infráček vybírá naučné hry. Využijte zajímavých slev.
Hrajeme si s dětmi kreativně
Kreativita je nepostradatelným prvkem, podněcuje tvorbu, představivost, nápady a řešení, a to vše originálním způsobem, který dítě, dospívající i dospělý člověk během svého života rozvíjí.
Proč je dobré s dětmi číst naučné knihy
Naučné knihy pro děti mají velký vliv na utváření představ o světě. Děti se dozvídají prostřednictvím atraktivních obrázků o skutečnostech a faktech, které patří k základnímu vzdělání.
Podpořte nemocnou Elinku
Eli je úžasná malá holčička, která ale neměla tolik štěstí jako my a od svých 5 měsíců bojuje se spinální svalovou atrofií.
Desatero předškoláka – díl 10.
A jsme u posledního dílu „Desatera pro předškoláka“. 10. dílem končíme sérii rad a tipů, jak můžete, milí rodiče, pomoct s přípravou svého dítěte na první třídu.
Desatero předškoláka – díl 9.
Předškolní věk je nejlepší období, kdy můžeme v dětech vzbudit zájem o kulturu a rozvíjet jejich tvořivost. V devátém díle desatera se věnujeme divadlu, knížkám, zpěvu a tvořivosti.