Doprava zdarma  Při objednávce nad 3 500 Kč doprava zdarma.

Vánoce s infráčkem - tip na stavebnice

Vybrat správný dárek pro kluky a holky je vždy oříšek. Nechcete darovat jen tak ledacos. Hračka musí mít určité vlastnosti, aby splnila vaše očekávání. Víme, že výběr je mnohdy velmi těžký, a právě proto na našem e-shopu najdete jen hračky, hry, stavebnice a další dárky pro děti, které prošly sítem.

 

Infráček není klasické hračkářství, kde najdete vše možné. My pro vás produkty pečlivě vybíráme. Dbáme na jejich edukativní stránku, na bezpečnost a zdravotní nezávadnost.

 

V tomto týdnu pro vás vybíráme stavebnice, a to nejen pro nejmenší děti, předškoláky a školáky, ale také pokročilejší a sofistikovanější stavebnice pro vědátory, kteří prahnou po experimentech a pokusech. Jistě vás potěší také probíhající slevy na celou kategorii stavebnic, které trvají až do neděle 17. října.

Děti si hrají se stavebnicemi

 

Stavebnice rozvíjí celou řadu dovedností

Se stavebnicemi si děti začínají hrát zhruba od 1 roku a baví je po celou dobu jejich rozvoje. Jejich prostřednictvím podporují svou kreativitu, zlepšují jemnou motoriku (koordinaci ruka-oko), řešení problémů a prostorovou orientaci.

 

Stavění děti učí navrhnout a zkonstruovat objekt a spojit logicky jednotlivé související dílky v celek. Při hře děti získávají znalosti o tvarech, hmotnosti, velikosti a zjistí, co je stabilita a rovnováha.

 

Stavebnice pomáhají zhmotnit dětské představy

Nejdříve se dětem v hlavě zrodí nápad, než začnou stavět. Chlapci a dívky si stanoví cíl, myšlenku, obraz toho, co chtějí vybudovat. A teprve pak začíná hra a výběr materiálu, tvarů a barev. Vznikají úžasné kombinace, které jsou vyjádřením dětských představ.

 

Stavění je často kombinací hry a dramatizace. Když to popíšeme jinými slovy, konstrukce, které děti vytvářejí, mají svůj scénář a děti pro podporu příběhu, na který si hrají, využívají další příslušenství (jiné hračky a materiály, které jim přijdou nezbytné).

 

Stavebnice jsou proto skvělým dárkem, který děti dokáže zabavit na dlouhé hodiny a rozvíjet jejich schopnosti, dovednosti a znalosti. A jak už jsme vám říkali v úvodu, u nás najdete jen ověřené stavebnice, na jejichž výběru se podílejí také pedagogové.

 

PROHLÉDNOUT VŠECHNY STAVEBNICE ⇒

Vložte svůj komentář