Doprava zdarma  Při objednávce nad 3 500 Kč doprava zdarma.

Vánoce s infráčkem - tip na školní potřeby

V tomto týdnu jsme pro vás připravili akční nabídku na veškeré školní potřeby, které na infráčkovi nabízíme. Využijte zajímavých slev na nákup školních batohů, aktovek, penálů, pouzder, sešitů, notesů, školních desek, láhví na pití, svačinových boxů a mnoho dalších nezbytných školních potřeb.

 

V infráčkovi se staráme o to, aby děti měly tu nejlepší výbavu do školy. Proto nabízíme jen ověřené a vyzkoušené produkty. Vánoce jsou ideální pro darování první aktovky pro budoucí školáky. Určitě se podívejte na krásné školní tašky, aktovky a batohy, které máme v nabídce pro kluky i holky.

 Školní potřeby pro děti

Spolužáci se také rádi chlubí hezkými penály či pouzdry. I v této kategorii u nás najdete velký výběr. Do penálu patří kvalitní psací a výtvarné potřeby a i ty vám nabízíme. Nechybí ani zástěry, kapsáře a desky na sešity.

 

 školní aktovky a batohy

A všichni víme, že bez pořádné svačiny a pití by to ve škole nešlo. Po učení vždycky vyhládne a pitný režim je nutné dodržovat. Podívejte se na nabídku láhví a svačinových boxů, máme pro vás veselé motivy, které určitě zaujmou. Akční nabídka na školní potřeby trvá až do neděle 14. listopadu 2021.

 

PROHLÉDNOUT SI VŠECHNY ŠKOLNÍ POTŘEBY 

 

 V dalším týdnu se můžete těšit na zajímavé slevy v kategorii montessori hraček.

Vložte svůj komentář