SPORTUJEME S KAFOMETÍKEM

Celé jaro bylo omezeno sportování. Je potřeba to dohnat, protáhnout si tělo.

Přesně prvního dubna jsme vydali desátý díl z řady publikací KAFOMETÍK, zaměřený na sport. Pomůže vám v nastávajících letních měsících děti zabavit, rozhýbat a možná i nadchnout pro aktivní sportování. Zažijete s ním spoustu legrace.

Abyste mohli děti lépe motivovat k práci a sportování,
připravili jsme pro Vás ZDARMA omalovánky sportovců.


Originální ilustrace vybrané z publikace vám nejen budou sloužit jako omalovánky, ale můžete s nimi i vytvořit celou řadu aktivit nebo doplnit aktivity z publikace.

Omalovánky tvoří originální ilustrace z této publikace a jsou dílem ilustrátorky Šárky Svobodové.

Na co všechno můžete obrázky využít?

  • Jako klasické omalovánky – obrázky vytisknete a děti je vybarví dle vlastní fantazie nebo podle předlohy. Předlohy lze najít v různých časopisech, sportovních encyklopediích nebo na internetu.
  • Pro povídání o konkrétním sportu – jaké náčiní sportovec potřebuje, kdo může tento sport dělat. Jaké známe úspěšné sportovce, máme někoho v našem okolí?
  • Pro třídění sportů – podle toho, kde se organizují. Venku, v hale, v přírodě, na stadioně. Které jsou vodní a které míčové nebo pálkovací?
  • Na velkém archu papíru můžete nakreslit olympijský stadion a doplnit ho o vybarvené a vystřižené sportovce.

S obrázky lze vymýšlet spoustu jiných činností nebo je využít u aktivit z KAFOMETÍKU. 
>>>  STÁHNOUT  <<<


!! Speciální nabídka pro majitele KAFOMETÍKU Letní a halové sporty

V publikaci najdete zjednodušená pravidla pro hraní baseballu upravená pro mateřské školy. Najdete tam také tipy, jak si vyrobit sportovní pomůcky na hraní této hry. Pokud však chcete mít originální sportovní náčiní, můžete je získat zdarma.

Česká baseballová asociace v rámci svého projektu „Baseball do školek“ vám ráda zašle rozvojovou baseballovou sadu nebo, pokud budete chtít, zašle hráče s ukázkou baseballu přímo do vaší školky.

V případě vašeho zájmu stačí psát na e-mail: baseball@baseball.cz.

Vložte svůj komentář
Filters
Sort
display