Doprava zdarma  Při objednávce nad 2 000 Kč doprava zdarma.

Vánoce s infráčkem - tip na Kouzelné čtení

Vybrat originální dárek pro čtenáře, kteří se čtením teprve začínají, je vždycky výzva. Díky knihám z edice Kouzelné čtení mohou děti objevovat krásu příběhů již od útlého věku. Ale tím to nekončí, Kouzelné čtení je i pro školáky a baví také dospělé.

Jak už bylo řečeno, Kouzelné čtení má širokou škálu témat a je vhodné nejen pro malé, ale i pro velké. Je to unikátní vzdělávací koncept od Albi, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozvídají spoustu zajímavých a užitečných informací.

Ke knížkám z této edice je zapotřebí Kouzelná tužka, která dětem nabízí neomezené možnosti. Dovede nejenom číst psané i nepsané příběhy, zpívat písničky a přehrávat reálné zvuky (řev lva, zpěv ptáků, zvuky dopravních prostředků apod.), ale dají se s ní hrát i různé vědomostní hry.

Kouzelné čtení Encyklopedie pro školáky

JAK KOUZELNÉ ČTENÍ FUNGUJE?

Je to velmi jednoduché. Elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Stačí, když se lehce dotknete hrotem obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. V knihách naleznete nepřeberné množství zajímavých poznatků, ale také vědomostní či postřehové hry, díky kterým si děti mohou procvičit své znalosti.

Elektronická tužka funguje se všemi knihami z této. Takže vám stačí jedna tužka pro všechny knihy. Využijete ji doma, na cestách, na dovolené i na prázdninách u babičky.

Když si koupíte knihu, stáhnete si ze stránek Albi soubor, který nahrajete s pomocí USB do tužky. Klepnutím na symbol v knize aktivujete soubor a můžete ihned začít číst.

Skvělé je, že Kouzelné čtení je určeno nejen dětem v předškolním věku, ale i dětem starším, a bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu jste si zvolili.

V týdnu od 25. do 31. října navíc na našem e-shopu infráček probíhá slevová akce na celou kategorii Kouzelného čtení.

PROHLÉDNOUT SI VŠE Z EDICE KOUZELNÉ ČTENÍ ⇒

Kouzelné čtení - tip na dárek pro děti

Vložte svůj komentář