Doprava zdarma  Při objednávce nad 2 000 Kč doprava zdarma.

Keramika pro děti krok za krokem

Výrobce: INFRA, s.r.o.
Kód: INF00253

  Máme akreditaci Ministerstva školství ČR

  Produkt pečlivě vybraný s odborníky na vzdělávání

Dostupnost: Skladem
Dodací lhůta: Ihned
Stará cena: 280 Kč
90 Kč
+ -
Barevná bohatě ilustrovaná knížka s názornými fotografiemi obsahuje metodiku práce s keramickou hlínou pro učitelky, učitele a vedoucí keramických kroužků. Najdete v ní zpracované metodické postupy, podrobné návody, náměty, činnosti a přehledný plán práce na období celého jednoho školního roku. Pro každý měsíc jsou naplánované činnosti tak, aby se dítě postupně seznamovalo s prací s hlínou, se základy pracovních postupů a s jednotlivými technikami. Kapitoly jsou doplněny názornými fotografiemi postupu práce a hotových výrobků dětí.

Autorka Naděžda Juříková je zkušenou učitelkou mateřské školy, ve které dlouhá léta vedla keramický kroužek. Knížka může být inspirací pro školy ke zřízení keramické dílny a zahájení kroužku keramiky pro děti. Může být užitečná pro začínající učitelky a další výchovné pracovníky, kteří se chtějí s dětmi věnovat výrobě keramiky. Publikace nabízí metodiku systematického zpracování výroby keramiky s dětmi nejstarší věkové skupiny v mateřské škole.Barevná bohatě ilustrovaná knížka s názornými fotografiemi obsahuje metodiku práce s keramickou hlínou pro učitelky, učitele a vedoucí keramických kroužků. Najdete v ní zpracované metodické postupy, podrobné návody, náměty, činnosti a přehledný plán práce na období celého jednoho školního roku. Pro každý měsíc jsou naplánované činnosti tak, aby se dítě postupně seznamovalo s prací s hlínou, se základy pracovních postupů a s jednotlivými technikami. Kapitoly jsou doplněny názornými fotografiemi postupu práce a hotových výrobků dětí.

Autorka Naděžda Juříková je zkušenou učitelkou mateřské školy, ve které dlouhá léta vedla keramický kroužek. Knížka může být inspirací pro školy ke zřízení keramické dílny a zahájení kroužku keramiky pro děti. Může být užitečná pro začínající učitelky a další výchovné pracovníky, kteří se chtějí s dětmi věnovat výrobě keramiky. Publikace nabízí metodiku systematického zpracování výroby keramiky s dětmi nejstarší věkové skupiny v mateřské škole.*
*
*
Věk
Předškoláci Od 4 let Od 5 let Od 6 let
Rozvíjí se
Kreativita Motorika Tvořivost
Určeno pro
Holka Kluk
Předmět ZŠ
Pracovní výchova
Rok vydání
2016
Počet stran
74
Formát
A4
Autor
Juříková Naděžda
Další oblíbené a podobné produkty

KAFOMETÍK Letní a halové sporty

310 Kč

24 vánočních příběhů do adventního kalendáře

199 Kč

Grafomotorika s krtkem Vítkem

180 Kč 50 Kč

Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky

179 Kč

HLÁSKOHRANÍ

200 Kč

LOGOCHVILKY

1 290 Kč

POLYPOHÁDKY aneb Realizujeme s dětmi předškolního věku polytechnickou výchovu

359 Kč

VV-027.3 Keramika pro radost

21 Kč