Doprava zdarma  Při objednávce nad 3 500 Kč doprava zdarma.

(Ukázka) Jiří Halda - Jak se vyrovnat s vlastními emocemi při výchově dětí?

-středa, 29 května 2024

Chcete získat přístup k celým dílům podcastů a bonusovému obsahu? Zakupte si měsíční předplatné za 199 Kč s DPH a staňte se součástí Rodičů na vlně. 🌊

Jak se vyrovnat s vlastními emocemi při výchově dětí? Jak zjistit, zda je naše emoční výbava zdravá a můžeme se s klidem pustit do rodičovství? Jsou v pořádku i negativní emoce? A jaké jsou ty nejlepší způsoby, jak se jako rodiče můžeme vzpamatovat z emocionálně náročných situací?

V tomto podcastu se budeme zabývat všemi těmito otázkami a mnoha dalšími. Prozkoumáme různé techniky a přístupy, jak lépe rozumět svým vlastním emocím a jak je efektivně zvládat. Podíváme se na to, jak rodiče mohou rozpoznat, kdy jsou jejich emoce reakcí na chování jejich dítěte a kdy jsou ovlivněny vnějšími faktory, jako je např. stres z práce nebo osobní problémy.

O své znalosti se s vámi podělí Mgr. Jiří Halda (speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut) autor oblíbené knihy Maličkosti, na které byste při výchově dětí neměli zapomínat.

Pohodlně se usaďte a užijte si podcast.

V případě technických problémů prosím volejte na tel. číslo: +420 568 851 733 (Po-Pá 8:00-16:00 hod.) nebo pište na e-mail: obchod@infracek.cz

 

Zde je místo pro vaše komentáře a dotazy.