Doprava zdarma  Při objednávce nad 3 500 Kč doprava zdarma.

Keramika pro děti krok za krokem

Výrobce: INFRA, s.r.o.
Kód: INF00253

  Máme akreditaci Ministerstva školství ČR

  Produkt pečlivě vybraný s odborníky na vzdělávání

Dostupnost: Skladem
Dodací lhůta: Ihned
90 Kč
+ -
Barevná bohatě ilustrovaná knížka s názornými fotografiemi obsahuje metodiku práce s keramickou hlínou pro učitelky, učitele a vedoucí keramických kroužků. Najdete v ní zpracované metodické postupy, podrobné návody, náměty, činnosti a přehledný plán práce na období celého jednoho školního roku. Pro každý měsíc jsou naplánované činnosti tak, aby se dítě postupně seznamovalo s prací s hlínou, se základy pracovních postupů a s jednotlivými technikami. Kapitoly jsou doplněny názornými fotografiemi postupu práce a hotových výrobků dětí.

Autorka Naděžda Juříková je zkušenou učitelkou mateřské školy, ve které dlouhá léta vedla keramický kroužek. Knížka může být inspirací pro školy ke zřízení keramické dílny a zahájení kroužku keramiky pro děti. Může být užitečná pro začínající učitelky a další výchovné pracovníky, kteří se chtějí s dětmi věnovat výrobě keramiky. Publikace nabízí metodiku systematického zpracování výroby keramiky s dětmi nejstarší věkové skupiny v mateřské škole.Barevná bohatě ilustrovaná knížka s názornými fotografiemi obsahuje metodiku práce s keramickou hlínou pro učitelky, učitele a vedoucí keramických kroužků. Najdete v ní zpracované metodické postupy, podrobné návody, náměty, činnosti a přehledný plán práce na období celého jednoho školního roku. Pro každý měsíc jsou naplánované činnosti tak, aby se dítě postupně seznamovalo s prací s hlínou, se základy pracovních postupů a s jednotlivými technikami. Kapitoly jsou doplněny názornými fotografiemi postupu práce a hotových výrobků dětí.

Autorka Naděžda Juříková je zkušenou učitelkou mateřské školy, ve které dlouhá léta vedla keramický kroužek. Knížka může být inspirací pro školy ke zřízení keramické dílny a zahájení kroužku keramiky pro děti. Může být užitečná pro začínající učitelky a další výchovné pracovníky, kteří se chtějí s dětmi věnovat výrobě keramiky. Publikace nabízí metodiku systematického zpracování výroby keramiky s dětmi nejstarší věkové skupiny v mateřské škole. 
*
*
*
Věk
Předškoláci Od 6 let Od 5 let Od 4 let Od 7 let
Rozvíjí se
Tvořivost
Určeno pro
Holka Kluk
Předmět ZŠ
Pracovní výchova
Určeno pro školu
Mateřská škola I. stupeň ZŠ Základní škola
Formát
A4
Rok vydání
2016
Počet stran
74
Autor
Juříková Naděžda
S čím potřebujete pomoci?
Kreativita a tvořivost
Další oblíbené a podobné produkty

POLYPOHÁDKY aneb Realizujeme s dětmi předškolního věku polytechnickou výchovu

199 Kč

Grafomotorika s krtkem Vítkem

50 Kč

Pohádkové cvičení nejen pro předškoláky

145 Kč

HLÁSKOHRANÍ

99 Kč

Hrajeme si, tvoříme a přitom se bavíme

99 Kč

Angličtina hravé procvičování

85 Kč 60 Kč

Cvičení sluchové analýzy a syntézy

44 Kč 31 Kč

Kouzelná třída

176 Kč